SERWIS OTHELLO`MANIAKÓW
Data: 14 listopada 2018  Imieniny: Emila, Laury, Rogera
MENU GŁÓWNE
Strona główna
Archiwum 1999/2007
Historia, zasady gry
Publikacje
Kurnik.pl
GRAND PRIX POLSKI
Archiwum GPP '01/'07
ARCHIWUM Serwisu
Polska Liga Othello
DOWNLOAD
Download
DOS (5)
Java (2)
Linux (3)
Tel. komórkowe (5)
Windows (32)
Windows CE (2)
INTERNET
Strony o Othello
Serwery z Othello
Słowniki
ROZRYWKA
Humor



 
DOWNLOAD
W dziale download znajdziecie programy związane z grą Othello. Wszystkie pliki podzielone są na widoczne poniżej kategorie. Odnośnik »lista« pokazuje listę wszystkich programów z danego działu. Programy domyślnie sortowane są rosnąco wg nazy (A-Z). Odnośnik »opis« pokazuje wszystkie programy z danego działu wraz z ich opisami, jeżeli jest ich więcej niż osiem, pokaże się dodatkowy pasek nawigacyjny. Programy dostępne pod tym linkiem sortowane są malejąco, wg daty dodania do działu download.

Kategorie
DOS (5)lista | opis
Java (2)lista | opis
Linux (3)lista | opis
Telefony komórkowe (5)lista | opis
Windows (32)lista | opis
Windows CE (2)lista | opis

» pobierz plik    » czytaj opis
Download »  Windows »  Opis

wszystkie pliki: 32 na 4 stronach
poprzednia -   1  2  3  4   - następna

OTHELLO-NET 
Othello-Net v1.06, jest bardzo ciekawa propozycją gry przez internet, można go tutaj porównać do gry on-line na Kurniku. Program umożliwia prowadzenie rozmów pomiędzy graczami (także prywatnych), dostępna jest lista graczy i założonych stołów. Program jest spolszczony, w razie wątpliwości polecam pomoc w programie. Twórcą programu jest Yoshimitsu Oharu, wszelkie wątpliwości i propozycje możecie zgłaszać na yoshimitsu_1_9_8_4@yahoo.com.
Uwaga: Aby się zalogować należy z menu wybrać "Plik » Zaloguj...", podajemy nick i klikamy na połącz, to czy jesteśmy zalogowani można sprawdzić w okienku "Lista graczy", jeżeli logowanie się powiodło pojawi się nasz nick. Obecna wersja posiada opis możliwych problemów z logowaniem. Logowanie odbywa się na poznan.irc.pl.

Opis pliku
Data dodania:  2004-02-23Wielkość:  1,13MB
Data aktualizacji:  ---Plik:  zip
Dodał:  Arturo KolumbRodzaj:Freeware

Download
Ilość pobrań:  218Pobierz:Othello-Net

CARL IS CLASSICS 1.52 
Zestaw czternastu klasycznych gier. Znajdziecie tutaj oczywiście grę Othello (Reversi). Dostępne są także: Backgammon, Carl's Crypto, Checkers, Chess, Chineese Checkers, HexPuzzle, Make Five, Memorize (Memory), MiniChina, Mosaic, Pachisi, Puzzle, Reversi (Othello), WordPuzzle. Wszystkie gry dostępne są tylko na poziomie trudności beginer (niedostępne poziomy trudności: amateur, skilled, expert, super), dlatego dla Othello`wych graczy wersja shareware nie będzie stanowić wyzwania.

Strona domowa:
http://www.gameonsoftware.com/cc/
Pełna wersja programu kosztuje $9.95.

Opis pliku
Data dodania:  2004-02-18Wielkość:  4,85MB
Data aktualizacji:  2017-08-20Plik:  exe
Dodał:  Arturo KolumbRodzaj:21-dniowa

Download
Ilość pobrań:  165Pobierz:Carl is Classics 1.52

EDGE REVERSI 1.1 
Edge Reversi program z 1998 roku, który stoi na bardzo dobrym poziomie trudności, w opcjach możemy ustawić ilość czasu na ruch (czas dla komputera), głębokość ustalania ścieżki (max. 12), nieograniczona ilość czasu na ruch (dla komputera), maksymalny wybór głębokości (max. 20). Przy maksymalnych ustawieniach dla Edge Reversi i ustawieniu WZebray "search depth » 6 moves", przy dwóch grach, Edge vs. WZebra, doszło dwa razy do remisu.

Opis pliku
Data dodania:  2004-02-09Wielkość:  237,50KB
Data aktualizacji:  ---Plik:  exe
Dodał:  Arturo KolumbRodzaj:Freeware

Download
Ilość pobrań:  315Pobierz:Edge Reversi 1.1

POINTY STONE 3 
Kolejny bardzo przyzwoity program z rozbudowanym menu. Dziewięć poziomów trudności, wybór rodzaju księgi otwarć, możliwość uzyskania podpowiedzi ruchu w trakcie gry (z klawiatury wybieramy "m"), w trakcie gry jesteśmy informowani z jakiego otwarcia skorzystaliśmy, możliwość ustawienia gry na czas (od 1 minuty), gra przez internet. To tylko wycinek możliwości programu. Na koniec wspomnę o możliwości ustawienia w "Options » Display Search Info", spowoduje to wyświetlenie w oknie "Info" informacji o stanie programu.

Strona domowa:
http://www.3dkingdoms.com/

Opis pliku
Data dodania:  2004-02-09Wielkość:  530,25KB
Data aktualizacji:  2017-08-20Plik:  zip
Dodał:  Arturo KolumbRodzaj:Freeware

Download
Ilość pobrań:  248Pobierz:Pointy Stone 3

SMART REVERSI 2.81 
Smart Reversi jest programem bardzo przyjemnym zarówno pod względem wizualnym (mamy do wyboru 9 skórek) jak i poziomu trudności gry. Poziom master powinien zadowolić część graczy. Jeżeli chodzi o opcje gra posiada możliwość prezentacji wszystkich możliwych ruchów, ostatniego ruchu, historii gry (w osobnym oknie), możliwość on/off dźwięku i animacji.

Strona domowa:
http://www.alivegames.net/
Rejestracja programu to wydatek $19.95 (na dzień 2004-01-22).



Opis pliku
Data dodania:  2004-01-22Wielkość:  0,00KB
Data aktualizacji:  ---Plik:  exe
Dodał:  Arturo KolumbRodzaj:14-dniowa

Download
Ilość pobrań:  170Pobierz:Smart Reversi 2.81

REVERSI BY SIMON 
Reversi by Simon, jest skierowany do osób które zaczynają przygodę z grą oraz do średnio zaawansowanych graczy. Dostępnych jest sześć poziomów trudności, wybór kolejności rozpoczęcia gry oraz jakim kolorem chcemy grać.

Opis pliku
Data dodania:  2003-12-31Wielkość:  90,62KB
Data aktualizacji:  ---Plik:  zip
Dodał:  Arturo KolumbRodzaj:Freeware

Download
Ilość pobrań:  181Pobierz:Reversi by Simon

FOREST 3.7C 
Forest, programik Francuskiej Federacji Othello w wersji 3.7c z 2000 roku, wcześniej w Serwisie dostępna była wersja 3.5a z 1998 roku. Pomimo jego prostoty, osobiście postawiłbym go obok takich programów jak WZebra czy HappyEnd. Gra posiada dobry poziom trudności (pięć poziomów), opcję nauki gracza (w trakcie gry komputer sugeruje optymalny ruch - do jakości których mam jednak pewne zastrzeżenia), bibliotekę otwarć, analizę ruchów, graficzną prezentację analizy gry. W nowej wersji na uwagę zasługuje lista turniejów z 1998, 1999 i 2000 roku, a co za tym idzie: miejsca / liczba zawodników / wyniki (imię / nazwisko zawodnika, kolor pionów, przebieg partii, punkty w turnieju).

Opis pliku
Data dodania:  2003-10-28Wielkość:  1,42MB
Data aktualizacji:  2004-04-14Plik:  zip
Dodał:  Arturo KolumbRodzaj:Freeware

Download
Ilość pobrań:  296Pobierz:Forest 3.7c

LIGHTNING OTHELLO 
Lightning Othello jest skierowany do średnio zaawansowanych graczy. Aby rozpocząć grę, zaznaczmy w "Game Options" > "Player Two" pozycję "Computer", dodatkowo możemy zaznaczyć pole "Show valid moves", wtedy przekreślone kółko (kursor) informuje nas o tym, że na danym polu nie możemy postawić piona. Aby wykonać ruch klikamy szybko, dwa razy, na danym polu. Jeżeli zaznaczymy pole "Person", wtedy na jednej planszy mogą grać dwie osoby.

Opis pliku
Data dodania:  2003-10-05Wielkość:  2,41MB
Data aktualizacji:  ---Plik:  zip
Dodał:  Arturo KolumbRodzaj:Freeware

Download
Ilość pobrań:  147Pobierz:Lightning Othello


wszystkie pliki: 32 na 4 stronach
poprzednia -   1  2  3  4   - następna


Projekt, wykonanie & prowadzenie Arturo Kolumb
© 2003-2018 by Othellomania.pl     © ® Othello is a Registered Trademark, Licensed by Anjar Co.